Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent ds. księgowości

Asystent ds. księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim, mazowieckie / Grodzisk Mazowiecki, wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Numer: StPr/21/0070
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń biurowych. Prace w dziale księgowości uproszczonej i rachunkowej. Przygotowywanie protokołów odbioru i zwrotu dokumentów. Sprawdzanie rejestrów VAT. Segregowanie, dekretowanie, księgowanie i archiwizacja dokumentów w różnych programach księgowych. Inne zlecone prace biurowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia: obsługa komputera (znajomość programów MS-Office)

Wymagania inne:

wysoka kultura osobista, komunikatywność

Miejsce pracy:

Grodzisk Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

dzisiaj

Coloplast Business Centre Sp z o.o.

zachodniopomorskie, Szczecin

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

wielkopolskie, Święciechowa

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

wielkopolskie, Poznań

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Pile

wielkopolskie, Wyrzysk