Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent ds. księgowości

Asystent ds. księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli, podkarpackie / Zaleszany, 2021-02-19

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Miejsce pracy: Zaleszany
Numer: StPr/21/0074
OBOWIĄZKI:
Pomoc w przygotowaniu informacji z realizacji budżetu. Pomoc w przygotowaniu planów i sprawozdań finansowych. Pomoc w bieżącej realizacji budżetu. Pomoc w prowadzeniu ewidencji środków trwałych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe ekonomiczne lub administracyjne. Wniosek realizowany w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie stalowowolskim (V)" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Poddziałanie 1.1.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój.

Miejsce pracy:

Zaleszany

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

2021-02-26

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

wielkopolskie, Ostrzeszów

2021-02-26

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

warmińsko-mazurskie, Orneta

2021-02-26

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie, Łask

2021-02-26

AUDIT Doradztwo Personalne

lubuskie, Słubice