Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent biura

Asystent biura

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim, mazowieckie / Kozerki, 2022-01-14

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Miejsce pracy: Kozerki
Numer: StPr/21/0653
OBOWIĄZKI:
Dbanie o dobry wizerunek firmy. Przyjmowanie gości. Tworzenie zapytań ofertowych odnośnie artykułów biurowych i środków BHP. Wprowadzanie kart czasu pracy do systemu. Organizowanie wysyłek pocztowych i kurierskich. Tworzenie raportów i zestawień dla kierowników poszczególnych działów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera (znajomość programów MS-Office)
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Miejsce pracy:

Kozerki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

wczoraj

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

wielkopolskie, Poznań

wczoraj

Contract Administration Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Budimex SA