Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent / Asystentka - Pomoc biurowa

Asystent / Asystentka - Pomoc biurowa

AMS Metal Sp. z o.o. , śląskie / Siemianowice Śląskie, 2021-02-19

Ogłoszenie numer: 4227926, z dnia 2021-02-19

AMS Metal Sp. z o.o. jest firmą rodzinną zajmującą się recyklingiem metali nieżelaznych od ponad 23 lat. Działamy na rynku polskim i międzynarodowym. Firma systematycznie rozwija się i poszerza zakres swojej działalności. Oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na nowoczesne technologie w branży recyklingu. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska

  • Wsparcie funkcjonowania biura

  • Sumienne wykonywanie zleconych prac

  • Sporządzanie dokumentów przyjęcia/wydania towaru w programie Symfonia

  • Wprowadzanie danych do systemu ewidencji elektronicznej

  • Bieżące prace biurowe

  • Porządkowanie dokumentów firmowych oraz ich odpowiednia archiwizacja

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach biurowych
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Elastyczność i dyspozycyjność, motywacja i chęć do pracy
  • Zaangażowanie, komunikatywność, samodzielność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na część etatu lub w pełnym wymiarze godzin
  • Wsparcie we wdrożenie się w obowiązki
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Ubezpieczenie grupowe w WARTA
  • Praca z doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem

dzisiaj

Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

łódzkie, Łódź

dzisiaj

dzisiaj

Luxoft

dolnośląskie, Wroclaw

dzisiaj