Strona główna   >   Oferty pracy   >   Archiwista/asystent nadzoru budowlanego

Archiwista/asystent nadzoru budowlanego

Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie, lubuskie / Sulęcin, 2021-02-25

Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie
Miejsce pracy: Sulęcin
Numer: StPr/21/0050
OBOWIĄZKI:
archiwizacja dokumentów, prowadzenie dokumentacji w trakcie wszczętych postępowań, udział przy kontroli i odbiorze budów, sporządzanie sprawozdań dla potrzeb GUS, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, obsługa interesantów, wykonywanie innych poleceń służbowych wynikających z regulaminu organizacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: łatwość nawiązywania kontaktów
Uprawnienia: rzetelne wykonywanie obowiązków

Miejsce pracy:

Sulęcin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie

2021-03-06

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

śląskie, Cieszyn

2021-03-05

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

śląskie, Pszczyna

2021-03-05

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

opolskie, Kluczbork